Witaj,
miło Cię poznać!

Nazywam się Ula i stworzyłam to miejsce, bo wierzę, że do szczęścia jest nam potrzebna samorealizacja.
Przyszłość możemy kształtować, zamiast jej biernie oczekiwać. Wymaga to pracy nad sobą, podjęcia nowych wyzwań i przeskoczenia barier ale przynosi niezwykłe efekty i motyle w brzuchu.
Jeśli myślisz tak samo jak ja i poszukujesz inspiracji oraz narzędzi by się rozwijać, to jesteś we właściwym miejscu.

Specjalnie dla Ciebie przygotowałam:

#1 Blogowe artykuły czyli cotygodniową dawkę przydatnych informacji, pomocnych ćwiczeń oraz impuls do zastanowienia się nad kolejnym ważnym tematem.

#2 Kompendium wiedzy – najważniejsze artykuły, od których warto zacząć przygodę z Take Life In Your Hands zebrałam w pomocny spis treści:

KOMPENDIUM WIEDZY

SAMOŚWIADOMOŚĆ

PRACA NAD SOBĄ

EMOCJE

RELACJE

SKUTECZNOŚĆ W DZIAŁANIU

ORGANIZACJA

KARIERA

INSPIRACJE

SZCZĘŚLIWE ŻYCIE

RELAKS

#3 Diagnostykę PRISM brain mapping, czyli oparte o najnowsze osiągnięcia neurobiologii narzędzie, który pomoże Ci lepiej zrozumieć i wykorzystać własne predyspozycje, preferowane zachowania, inteligencję emocjonalną, odporność psychiczną i wiele innych obszarów.

#4 Ofertę indywidualnych sesji rozwojowych, podczas których zajrzysz w głąb samego siebie, zastanowisz się nad odpowiedziami na ważne pytania i nakreślisz drogę do realizacji celów. To rozwiązanie „szyte na miarę”.

#5 Darmowe materiały do pobrania, które poszerzą perspektywę, podpowiedzą ciekawe rozwiązania i pomogą przenieść umiejętności na wyższy poziom.

wizualizacje

Zapisz się na newsletter i pobierz za darmo!

Jeśli masz apetyt na kolejne inspirujące materiały i treści, warto żebyśmy pozostali w kontakcie.
Dołącz do subskrybentów newslettera i polub Take Life In Your Hands na Facebooku.