Indywidualne
sesje rozwojowe

Samorealizacja jest jednym z nieodłącznych elementów szczęścia. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które nie czekają, co przyniesie przyszłość, ale biorą ją w swoje ręce – zapraszam do indywidualnej pracy rozwojowej.

Umów się na bezpłatną 15-minutową konsultację. Omówimy Twoje potrzeby i zdecydujesz, czy to rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie:


  Z pomocą indywidualnych sesji rozwojowych:

  Określisz misję i wartości

  Przystaniesz i znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze dla Ciebie pytania. To źródło Twojej motywacji i poczucia sensu.

  Poszerzysz samoświadomość

  Lepiej zrozumiesz swoje potrzeby, przekonania, nawyki oraz zachowania, a także ich wpływ na Twoje otoczenie.

  Odkryjesz swoje talenty

  Nauczysz się w nie inwestować, rozwijać i korzystać z nich pełną parą. To Twoje najważniejsze zasoby, Twój potencjał.

  Nazwiesz swój cel

  A potem wyznaczysz realną drogę do jego realizacji. Stworzysz plan działania, by wreszcie dokonać upragnionych zmian.

  Stawisz czoła trudnościom

  Nauczysz się pracować z ograniczającymi przekonaniami, nawykami, lękiem, trudnymi emocjami – wszystkim tym, co Cię blokuje*.

  Odnajdziesz motywację

  Nazwiesz jej wewnętrzne źródła. Nauczysz się ją pielęgnować, utrzymywać w trudnych momentach, a także zauważać, co ją gasi.

  OFERTA

  od 250 złza sesję
  • Ilość sesji: ustalana indywidualnie (rekomendowane 6 – 10)
  • Długość sesji: 90 minut
  • Częstotliwość sesji: ustalana indywidualnie (rekomendowane raz na 2 – 4 tygodni)
  • Inwestycja: zależna od ilości sesji, od 250 zł za sesję
  • Koszt raportu PRISM: 499 – 649 zł
  • Forma sesji: spotkanie (Warszawa) lub wideo-rozmowa

  JAK TO DZIAŁA

  Do pracy nad Twoimi celami wykorzystamy nowoczesne osiągnięcia neurobiologii, czyli nauki o funkcjonowaniu mózgu. Na początek, przy pomocy narzędzia diagnostycznego PRISM Brain Mapping usystematyzujemy wiedzę na temat Twoich preferowanych zachowań, naturalnych predyspozycji i potencjału, odporności psychicznej, inteligencji emocjonalnej oraz wielu innych obszarów.

  W oparciu o kwestionariusz, który wypełnisz online, powstanie Twój indywidualny raport PRISM. Zawarte w nim informacje ułatwią Ci efektywne dążenie do założonego celu. Więcej informacji o PRISM Brain Mapping znajdziesz TUTAJ.

  Podczas sesji wykorzystuję jedną z najskuteczniejszych metod rozwoju osobistego – coaching. Moją rolą będzie zadawanie Ci pytań i proponowanie ćwiczeń, w oparciu o które poszerzysz samoświadomość, wyznaczysz ważne dla siebie cele, odnajdziesz zasoby potrzebne do ich realizacji i stworzysz plan działania.

  Co ważne, nie będę Ci doradzać ani udzielać wskazówek. Sam wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązania i odpowiedzi. W końcu nikt nie jest lepszym ekspertem od Twojego życia niż Ty sam.


   W eterze krąży wiele nieprawdziwych informacji na temat coachingu.
   Przeczytaj więc proszę poniżej, co dokładnie mogę Ci zaoferować, a czego robić na pewno nie będę.

   … Coaching to nie to samo co psychoterapia i nigdy jej nie zastąpi. Jeśli napotykasz na trudności, których źródła tkwią w Twojej przeszłości, albo borykasz się z poważniejszymi kłopotami zdrowotnymi (np. depresja, nerwica) – najprawdopodobniej terapia będzie najwłaściwszą formą pomocy. Nie wahaj się z niej skorzystać – stawianie czoła swoim trudnościom to powód do dumy, nie wstydu!

   … Coaching to nie to samo co doradztwo ani mentoring. Nie będę podawać Ci na tacy gotowych rozwiązań. Nie będę podpowiadać, co zrobiłabym na Twoim miejscu. Ta metoda zakłada, że nikt tak dobrze jak Ty sam nie wie, co jest dla Ciebie najlepsze. Będę więc wyłącznie zadawać pytania i proponować ćwiczenia, które mają sprawić, że do swoich wniosków dojdziesz samodzielnie, swoją drogą i w swoim tempie.

   … Coaching to nie forma motywowania innych. Jeśli wyobrażasz sobie, że stanę nad Tobą jak trener drużyny footballowej w amerykańskich filmach i będę wykrzykiwać Ci do ucha „jesteś zwycięzcą”, to znowu muszę Cię rozczarować – nic takiego się nie wydarzy. Bo kompletnie nie o to chodzi w coachingu. Nie będę też obiecywać Ci miliona dolarów, lamborghini i nowego życia. W ogóle nie będę nic obiecywać. To Ty napiszesz swój scenariusz, ja postaram się wyłącznie wesprzeć Cię w jego tworzeniu.