Take Life In Your Hands ma inspirować Cię do rozwoju osobistego i inwestycji w jakości życia. Żeby jeszcze bardziej Cię zmotywować – przygotowałam dla Ciebie ekskluzywne materiały do pobrania:

 

strategie_poziomy

 

Jak to się dzieje, że niektórzy ludzie dopinają swego, pną się po szczeblach kariery i mają satysfakcję z tego co robią, a innym, mimo szczerych chęci, się to nie udaje? Często przeważa jeden magiczny składnik – sposób myślenia i nastawienie. Można je zmienić, wytrenować, nie jest nam dane raz na zawsze. Z moich obserwacji i rozmów z wieloma liderami wynika, że jest kilka rodzajów sposobu myślenia i opartego na nim działania, które szczególnie pomagają w rozwoju i osiąganiu sukcesów. Nazywam je dalej strategiami, bo możemy o nich decydować i pomagają nam dotrzeć do celu. Zaliczyłam do nich samoświadomość, orientacje na rezultaty, odpowiedzialność za rozwiązania, ciekawość i elastyczność, sięganie wysoko, dobrą energię. Jesteś ciekaw, które z nich już stosujesz, a w których warto się rozwinąć? Zrób test!

Test ma charakter zabawy i inspiracji. Lista strategii nie jest sztywna, jednoznaczna, ani kompletna – jest moja subiektywna, oparta na osobistych doświadczeniach. Nie traktuj wyniku śmiertelnie poważnie! Jeśli skłoni Cię do przemyśleń i da impuls do dobrych zmian, moje zadanie będzie wykonane.

 

Eliksir_poziomy

 

Mam też dla Ciebie Eliksir wzrostu. Chcesz się rozwijać? Łyknij dawkę wiedzy! To moja osobista rekomendacja lektur, które czegoś nowego Cię nauczą. Nie polecam Ci kota w worku – wszystkie te książki przeczytałam lub uczestniczyłam w szkoleniach z ich treści. Będę to zestawienie na bieżąco aktualizować, na moim czytniku zawsze czekają kolejne pozycje do pochłonięcia. Na zdrowie!

 

projekt JA_poziomy

 

Kolejny prezent to Projekt JA. To szablon, który pomoże Ci zaplanować Twój rozwój w wybranych dziedzinach. Spisz 3 umiejętności, nad którymi chcesz pracować przez najbliższe miesiące oraz poszukaj pomocnych materiałów/ćwiczeń, które pomogą Ci te umiejętności opanować. Kliknij, wydrukuj, wypełnij i wracaj do niego często!

 

kalendarz_poziomy

 

Chciałabym Cię też zachęcić do wprowadzania w życie jak najwięcej pozytywnej energii, dlatego oddaję do Twojej dyspozycji Kalendarz życzliwości, który codziennie podpowie Ci jaki dobry uczynek czy serdeczność możesz zrealizować. To zaraźliwe, zauważysz jak dobra energia rozprzestrzenia się dokoła:). Kalendarz jest tak skonstruowany, że samodzielnie wpisujesz dni miesiąca – możesz go używać cały rok!

Podając poniżej adres e-mail, a następnie potwierdzając subskrypcję – zyskujesz dostęp do tych i kolejnych ekskluzywnych materiałów (przyjdą do Ciebie mailem), dołączasz także do subskrybentów newslettera Take Life In Your Hands, w którym raz na tydzień dzielę się niepublikowanymi na blogu treściami i inspiracjami, wspomnianymi wcześniej materiałami dodatkowymi, a także daję znać o nowych postach.

 


[wysija_form id=”5″]

 

Pamiętaj również o ogólnodostępnych zeszytach ćwiczeń w ramach TWOJEJ TECZKIktóre pojawiają się przy okazji konkretnych wpisów. Zachęcam do gromadzenia ich w segregatorze i pracy z nimi!