kurs 5 dni_poziomy

Jeśli praca kojarzy Ci się tylko z wiecznym pośpiechem, stresem, nawałem obowiązków, a na końcu i tak nie udaje Ci się osiągnąć zamierzanych celów – ten kurs online jest właśnie dla Ciebie! Zobacz, jak pracować bardziej efektywnie i czerpać z tego satysfakcję. Można osiągać sukcesy zawodowe nie poświęcając przy tym życia prywatnego. Można wchodzić do biura z uśmiechem, a wychodzić z energią do dalszych aktywności. Trzeba się tylko trochę postarać. Samo się nie zrobi.

Kurs opracowałam na bazie własnych doświadczeń. Od prawie 7 lat pracuję w dużej korporacji, od półtora roku kieruję międzynarodowym zespołem. Codziennie staję oko w oko z dużymi wyzwaniami, nieoczekiwanymi zwrotami akcji, sporą dawką stresu i presją czasu. I wiesz co? Bardzo lubię swoją pracę i nie zamieniłabym jej na inną! Wierzę, że zarządzania czasem, stresem, obowiązkami i sobą można się nauczyć. Właśnie dlatego postanowiłam stworzyć ten kurs.

Co więcej – według mnie w pracy nie chodzi tylko o to, by przetrwać i zarobić. Powinno też znaleźć się miejsce na rozwój i satysfakcję. Żadne z nich nie bierze się jednak z nieba! Trzeba się o nie zatroszczyć. Nikt nie zrobi tego za Ciebie. Jak zacząć? Rozpocznij kurs, a się przekonasz.

Udział w kursie jest darmowy. Jedyne co musisz zrobić, to podać poniżej swój adres e-mail oraz imię i potwierdzić subskrypcję za pomocą linka, który trafi na Twoją skrzynkę. Wyrazisz tym samym zgodę na dołączenie do subskrybentów newslettera Take Life In Your Hands, w którym raz na tydzień dzielę się niepublikowanymi na blogu treściami i inspiracjami, materiałami dodatkowymi, a także daję znać o nowych postach. W każdej chwili możesz anulować swoją subskrypcję.

To co, robisz krok w stronę efektywnej i satysfakcjonującej pracy?

 


[wysija_form id=”7″]