O mnie

Miło Cię poznać!

Jestem Ula, lat 30, autorka bloga o rozwoju osobistym i przyjemnym życiu bez nadmiaru stresu.

Kiedy byłam mała, marzyłam żeby zostać nauczycielką matematyki, potem dziennikarką. W okolicach szesnastych urodzin zapragnęłam zmieniać świat i zostać politykiem. Plan był prosty: kończę stosunki międzynarodowe i zaczynam pracę w jednej z unijnych instytucji. Kiedy już po studiach rozglądałam się za pierwszą posadą, wpadły mi w oko praktyki w międzynarodowej korporacji i pomyślałam… spróbuję, w końcu uwielbiam próbować. No i tak zostałam do dziś. Mogłabym powiedzieć, że sprzedaję kosmetyki, ale to dla mnie o wiele więcej. Tworzę strategie produktowe na 9 rynków środkowoeuropejskich, przygotowuję wizje i plany wdrożenia ich w życie, dbam, aby kilkaset osób dostało odpowiednie narzędzia do pracy, współpracuję z dużymi sieciami detalicznymi. Rok temu spełniło się moje wielkie marzenie i stanęłam na czele zespołu. 

Ze stresem staję twarzą w twarz codziennie i … lubię to. Nie wyobrażam sobie pracy w spokojnym, rutynowym otoczeniu. Oprócz tego, że muszę radzić sobie z presją sama, staram się pomagać w opanowaniu jej moim współpracownikom i przyjaciołom.

Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy. Z książek, kursów, blogów, filmów, wykładów, warsztatów – dzień bez poszerzania swoich horyzontów to dla mnie dzień stracony. Jeszcze bardziej lubię dzielić się tymi inspiracjami z innymi – tak powstał ten blog. Jeśli dzięki niemu choć jedna osoba nauczy się czegoś pożytecznego i będzie jej się żyło przyjemniej – moja misja będzie spełniona.

Mam nadzieję, że będziesz zaglądać tu częściej – do zobaczenia!