Łap darmowy kurs online!

tytul bloga

Sama nie mogę w to uwierzyć, ale właśnie oddaję do Twojej dyspozycji pierwszy kurs online Tak Life In Your Hands! Powstał z kilku powodów. Po pierwsze dlatego, że  ciągle spotykam przepracowane, zestresowane i zrezygnowane osoby, które nie mają pomysłu jak zmienić swoją sytuację, albo wręcz odrzucają myśl, że wcale tak nie musi być. A na prawdę nie musi! Trzeba jednak o to zadbać.

Po drugie, niesamowitą radość sprawia mi dawanie innym impulsu do działania i obserwowanie, jak kawałek po kawałku odzyskują panowanie nad obowiązkami i czasem, nabierają wiatru w żagle i rozkwitają, osiągając sukcesy i pielęgnując życie prywatne. To taka moja osobista misja, zainspirować jak najwięcej osób do zmiany tego, co ich uwiera. Zmotywować do przejęcia sterów. Bo nikt nie zrobi tego za nas.

Po trzecie, blog Take Life In Your Hands jest o rozwoju, sam też powinien zatem się rozwijać, a ja razem z nim. Ten kurs to dla mnie kolejny krok. Tworząc go nabyłam morze nowych umiejętności i jeszcze planuję dużo się nauczyć.

Jeśli praca kojarzy Ci się tylko z wiecznym pośpiechem, stresem, nawałem obowiązków, a na końcu i tak nie udaje Ci się osiągnąć zamierzanych celów – ten kurs online jest właśnie dla Ciebie! Zobacz, jak pracować bardziej efektywnie i czerpać z tego satysfakcję. Można osiągać sukcesy zawodowe nie poświęcając przy tym życia prywatnego. Można wchodzić do biura z uśmiechem, a wychodzić z energią do dalszych aktywności. Trzeba się tylko trochę postarać. Samo się nie zrobi.

kowal3

Kurs opracowałam na bazie własnych doświadczeń. Od prawie 7 lat pracuję w dużej korporacji, od półtora roku kieruję międzynarodowym zespołem. Codziennie staję oko w oko z dużymi wyzwaniami, nieoczekiwanymi zwrotami akcji, sporą dawką stresu i presją czasu. I wiesz co? Bardzo lubię swoją pracę i nie zamieniłabym jej na inną! Wierzę, że zarządzania czasem, stresem, obowiązkami i sobą można się nauczyć. Właśnie dlatego postanowiłam stworzyć ten kurs.

Co więcej – według mnie w pracy nie chodzi tylko o to, by przetrwać i zarobić. Powinno też znaleźć się miejsce na rozwój i satysfakcję. Żadne z nich nie bierze się jednak z nieba! Trzeba się o nie zatroszczyć. Nikt nie zrobi tego za Ciebie. Jak zacząć? Od odpowiedzi dzieli Cię tylko kilka kliknięć.

Udział w kursie jest darmowy. Jedyne co musisz zrobić, to podać poniżej swój adres e-mail oraz imię i potwierdzić subskrypcję za pomocą linka, który trafi na Twoją skrzynkę. Wyrazisz tym samym zgodę na dołączenie do subskrybentów newslettera Take Life In Your Hands, w którym raz na tydzień dzielę się niepublikowanymi na blogu treściami i inspiracjami, materiałami dodatkowymi, a także daję znać o nowych postach. W każdej chwili możesz anulować swoją subskrypcję.

To co, robisz krok w stronę efektywnej i satysfakcjonującej pracy?

 


 

  • Jestem bardzo ciekawa tego kursu! Szczególnie, że pomimo dokładania starań, często moja efektywność w pracy nie jest zadowalająca. Klikam zatem “zaczynam kurs” i pewnie wkrótce podzielę się wrażeniami.

  • Ogromnie jestem ciekawa Twoich wrażeń, podziel się nimi koniecznie!

  • Zapisana ;)!

  • Bardzo mi miło! udanego kursowania 🙂

  • Zapisałam się:)